HİZMETLER WORK

AÇILIŞ & ETKİNLİK

AÇILIŞ & ETKİNLİK
Sektörünüze Attığınız İlk Adımları Profesyonelce Ölümsüzleştirelim! Bir markanın ya da şirketin açılışında, event ve etkinlik gibi organizasyonlarında profesyonel fotoğraf çekimi hizmetlerine ihtiyacı vardır. Sektöre yeni girecek ya da yıllardır hizmet veren firmalar yapacakları tanıtımlarda önemli yere sahip olan ve etkili bir iletişim aracı olan etkinlik fotoğrafçılığı sunumlarda, basının konumlandırmasında veya benzeri tanıtım materyallerinde kaliteli, profesyonel ve hedef kitleye uygun karelerin kullanılmasını sağlıyor. Yüksek çözünürlükte ve kalitede etkinlik fotoğraf ekibi tarafından hazırlanan açılış ve etkinlik fotoğrafları en güçlü tanıtım ayağı olan internet ve gazetelerde yer alır.

Açılış ve etkinlik görselleriniz, firmanızın daha çok kişiye ulaşmasını sağlarken kaliteli fotoğraf arşivi oluşturmanızı ve yeni iş birlikleri kurmanıza da yardımcı olur. Açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı sektöre attığınız ilk adımlarda bile sizi insanlara profesyonelce yansıtır. Bayi açılışınızı, yeni sezon defilelerinizi ve katılım gösterdiğiniz seminerleri binlerce insana aynı anda gösterebilme fırsatına sahip olursunuz.
Neden Gereklidir?
Firmaların web sitelerinde ve kataloglarında sergilemek amaçlı aldıkları açılış ve etkinlik fotoğrafçılığı hizmeti, turizmden tekstile, eğlence sektöründen otomotive kadar birbirinden farklı tüm sektörlerin tanıtımında etkin rol oynuyor. kurumsal kimliğinizi profesyonelce oluşturmanızı sağlıyor. Etkinlik fotoğrafçısı açılışlarınızın en başından sonuna kadar yanınızda olarak en güzel fotoğrafları yakalıyor.

Etkinlik Fotoğrafçılığı İle Nasıl Geliştiğinizi Belgeleyin İnsanlar artık güvenmedikleri kaliteli referansları olmayan firmaları tercih etmiyorlar. Ününü dünyaya duyuran markalardan alışverişlerini yapmayı tercih eden insanlar hizmet ve ürünleri iyice araştırıp inceliyorlar. Bu bağlamda firmaların açılış ve tanıtım etkinlikleriyle misafirlerine sunacakları fotoğraflara sahip olmaları gerekiyor. Tanıttıkları ürünün ya da açılan yeni bir şubenin profesyonel görselleri tanıtım araçlarında sergilenmesi ile müşterilere güven aşılamış oluyor. Siz de yeni açılmış ya da eski bir firma olun, gerçekleştirdiğiniz organizasyonlarda çektirdiğiniz fotoğraflar ile tahmin edemeyeceğiniz kadar etkili tanıtımlar gerçekleştireceksiniz. Kurumsal kimliğinizi fazlasıyla yansıtacaksınız.