HİZMETLER WORK

EV TEKSTİLİ & DEKORASYON

EV TEKSTİLİ & DEKORASYON
Özel ışıklandırmalar, farklı büyüklükte lens ve diğer tüm ekipmanlarla gerçekleştirdiğimiz ev tekstili ve dekorasyon fotoğraf çekimlerinde tam anlamıyla uzman Sepya Studio olarak; sizlere profesyonel bir hizmet vermekteyiz. Ev tekstil, dekorasyon ve perde gibi birden fazla sektördeki tecrübelerimizi ortaya koyarak farklılıklar yaratmaya devam ediyoruz. Sizler için verdiğimiz tüm hizmetler arasında tercihinize bağlı olarak sizin mekânınızda veya Sepya Studio'da yapılan fotoğraf çekimlerinin beraberinde, doğru renk ve doğru dokuyu yansıtan fotoğraf çekim hizmetleri de firmamız tarafından özenle ve düzenle kusursuz bir şekilde verilmektedir.

Tüm Detaylar Tek Bir Karede!

Ev tekstili ve dekorasyon çekimleri, kullanım alanının farklılıklarına göre stüdyo ortamında birbirinden farklı konseptler ile ya da modeller eşliğinde yapılmaktadır. Ev tekstili sektörü, kumaş, iplik, lif, pamuk, keten gibi birçok farklı ürünlerin kullanılması ile ortaya çıkan ürünlerden oluşmaktadır. Bu ürünlerin detaylarını yansıtmak temel sırlarımızdan biridir.
Neden Gereklidir?
Firmalar, sahip olduğu çeşitli maddeler ile ev ve dekorasyon alanında üretim yapmaktadır. Her işletmenin kendine özgü dokuma stilleri ve kalitesi bulunmaktadır. Firmaları birbirinden farklılaştıran dokuma işlemidir. Üretilen ürünlerin değer kazanması ve tercih edilmesi için büyük bir emek harcanan alandır. Ev dekorasyon ürünleri için ayrı bir dokuma işlemi yapılmaktadır. Bunu ön plana çıkarmak, firmaları birbirinden ayırt etmeyi sağlamak temel görevimizdir.

Ev tekstili ise çarşaf, nevresim, havlu ve perde gibi birçok ürünleri çatısı altında bulundurmaktadır. Ev Tekstili Fotoğraf Çekimleri, firma katalog çalışmalarında, E-Ticaret, kurumsal web sitelerinde ve farklı reklam araçları üzerinde yer almaktadır. Fotoğraf çekimlerinin öncelikli amacı ürünlerin tanıtım ve pazarlamasının yapılmasını sağlamaktır.

Ürünlerinizin hedef kitleye ulaştırılması için profesyonel fotoğraf çekimleri gerçekleştirilmektedir.