HİZMETLER WORK

GIDA & YEMEK

GIDA & YEMEK
Gıda ve yemek fotoğrafçılığı hem göze hem de mideye hitap ettiği için tüm fotoğrafçıların deneyimlemek istediği bir çekim türüdür. Görsel şölen ve çekicilik açısından diğer tüm çekim yöntemlerine göre daha gösterişlidir. Gıda çekimleri, geniş kullanım yelpazesiyle; sosyal medya, menü, internet sitesi, basılı medya vb. aklınıza gelebilecek her alanda kendine yer bulur. Sepya Studio; restoran, cafe ve işletmelerin fotoğraf ihtiyaçlarını etkileyici bir şekilde yansıtır ve müşterilerinizin iştahını artırır.

Görsel şöleni anımsatan sunumlar, fotoğraf çekimleriyle iştah arttıran tanıtımlara dönüşüyor… Kimse güzel hazırlanmış bir masaya, özel sunumlu bir yemeğe veya midenin yanı sıra göz doyuran bir tatlıya hayır diyemez. Bu sebeple herhangi bir restaurant veya cafede gözümüzün çarptığı ilk yer menüdeki gıda fotoğraflarıdır.
Neden Gereklidir?
Gıda ve yemek fotoğrafçılığı sektöründe görselliğin önemi ayrıdır.

Herkes çeker, biz iştah kabartırız!

Yaptıracağınız profesyonel menü çekimi, müşterinizin tercihi için etkili bir unsurdur. Ayrıca gıda üreticisi markalar da özenerek yaptığı ürünlerinin sunumu için yemek fotoğrafçılığı konusunda profesyonel destek almaktadır. Günümüzde sosyal medyanın varlığı sayesinde daha çok ilgi çeken gıda ve yemek fotoğrafçılığı ile siz de işletmenizi diğerlerinden bir adım öne çıkarabilirsiniz.

Sepya Studio olarak gıda fotoğrafçılığında firmaya özel hikayeler oluşturuyor ve kurumsal destek veriyoruz.