HAKKIMIZDA ABOUTUS

Sepya Studio KİMDİR? NEDİR? NECİDİR?

Alanında uzman fotoğrafçılar ile Sepya Studio; sektörel bazlı çözümler sunmak ve “profesyonel fotoğraf çekmek” anlayışını ilke edinerek kurulmuştur. 2011 yılında kurulan Sepya Studio, kişilere, firmalara ve markalara özel fotoğraf uygulamaları, fotoğrafçılık hizmetleri vererek sektöründe markalaşmış bir firmadır.

Çekilen her fotoğrafın farklı bir hikâyesi olduğunu bilen ekibimiz, teknik donanımlara ek olarak yaratıcılığı ile senaryolaştırdığı hikâyelere hayat veren detaylar sunmaktadır. Bu detayların beraberinde fotoğrafın sanatsal yönünü göz önüne çıkartan eşsiz çalışmalara imza atmaktadır.

İhtiyaç Duyduğunuz Alanlarda Hizmet Seçeneği Güvenilir, deneyimli ve işinde profesyonel bir kadro eşliğinde en doğru işleri, kaliteli ve başarılı kareleri 2011 yılından beri sizlerle buluşturuyoruz. Stüdyomuz
Alanında profesyonel ekibimiz ile fotoğraf çekimlerinizi en modern teknolojik ekipmanlarla donatılmış stüdyolarda veya belirlenen mekânlarda gerçekleştirmekteyiz. Senaryo ve kurgu ekibimiz ile tüm projelerin taslak aşamasından teslim anına kadar yeni uygulamaları kullanarak en çarpıcı ve farkını ortaya koyacak fotoğraf çekimleri yapıyoruz. Profesyonel kalitede çektiğimiz görselleri ayrıca katalog, broşür, billboard ve afiş gibi benzeri basılı malzeme formatlarında da hazırlıyoruz.

Neden Biz?
• Uzman proje ekibi
• Son teknolojik ekipmanlar
• Türkiye’nin her yerinde profesyonel çekim hizmeti
• Her sektörde hizmet yetkinliği
• Kurumsallaşmış bakış açısı
• Ödeme kolaylığı
.